Kontakt


Balzar Beskow AB

Timmermansgatan 27
SE-118 55 Stockholm
Tel: +46 8-545 551 40
Fax: +46 8-545 551 49

Raoul Olsson

raoul.olsson@balzar.se
+46 70-657 57 17
+46 8-545 551 45
Fax: +46 8-545 551 49

Roger Olsson

roger.olsson@balzar.se
+46 70-675 21 25
+46 8-545 551 42
Fax: +46 8-545 551 49

Henrik Fredriksson

henrik.fredriksson@balzar.se
Tel: 0733-47 74 62

Fabrik

Balzar Beskow AB
Box 13 – SE-383 21 Mönsterås
Tel: +46 499-491 50
Fax: +46 499-491 69

Thomas Pettersson

thomas.pettersson@balzar.se
+46 70-332 39 74
+46 499-491 57


Tyskland – Återförsäljare München

Rainer Tellmann Scandinavische einrichtung

Tel: +49(0)89 68 89 09 01
info@rainer-tellmann.de

Tyskland – Återförsäljare Stuttgart

Unternehmen Form

Tel: +49(0)711-23 61 940
kontakt@unternehmenform.de

Tyskland – Återförsäljare Ravensburg

Thomas Bihler GMBH

Tel: +49(0)751 36 25 20
info@bihler.net

Schweiz – Återförsäljare Zürich

Gräub Office AG

Tel: +41(0)44 209 70 20
info@graeuboffice.ch

Nederländerna – Agent

Nordermöbler

Han-Willem Visscher
Tel: +31(0)655357955
hanwillem@nordermobler.nl
nordermobler.nl

Japan – Återförsäljare

OfficeKumano

Tel: +81 90 7634-5944
tamotsukumano@gmail.com

Finland – Återförsäljare Helsingfors

Input Interior

Tel: +358 9 2600 703
helsinki@inputinterior.fi

Finland – Återförsäljare Tammerfors

Input Interior

Tel: +358 20 133 3550
tampere@inputinterior.fi

Finland – Återförsäljare Åbo

Input Interior

Tel: +358 30 623 0450
abo@inputinterior.fi

Danmark – Återförsäljare Århus

Input Interior

Tel: +45 44 500 900
aarhus@inputinterior.dk

Norge – Återförsäljare Bergen

Input Interior

Tel: +47 55 54 94 00
bergen@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Drammen

Input Interior

Tel: +47 32 25 43 43
drammen@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Fredrikstad

Input Interior

Tel: +47 21 02 35 00
fredrikstad@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Hamar

Input Interior

Tel: +47 62 52 70 62
hamar@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Haugesund

Input Interior

Tel: +47 52 70 10 80
haugesund@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Kristiansand

Input Interior

Tel: +47 38 12 09 00
kristiansand@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Oslo

Input Interior

Tel: +47 21 02 35 00
oslo@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Sandefjord

Input Interior

Tel: +47 33 16 38 80
sandefjord@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Stavanger

Input Interior

Tel: +47 51 81 90 00
stavanger@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Trondheim

Input Interior

Tel: +47 73 98 41 00
trondheim@inputinterior.no

Norge – Återförsäljare Ålesund

Input Interior

Tel: +47 70 16 18 50
alesund@inputinterior.no